Witamy na naszej stronie internetowej. Centrum Zdrowia PROMEDICA oferujemy szeroki zakres usług medycznych. W poradniach lekarskich przyjmują specjaliści z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz rehabilitacji. PROMEDICA oferuje również pełen zakres zabiegów rehabilitacyjnych: kinezyterapię, fizykoterapię, hydroterapię, termoterapię, haloterapię kinezyterapię oraz masaże. Dysponujemy także pracownią rentgenowską, która wyposażona jest w aparat o supernowoczesnym generatorze wysokiej częstotliwości, dzięki czemu promieniowanie jest najbezpieczniejsze dla pacjenta, jednocześnie dając obraz najwyżej jakości.

Data dodania: 02.09.2013r.   / Autor: BH

CERTYFIKAT ISO PN-EN 9001-2009

Miło nam poinformować, że w trosce o jakość świadczonych dla Państwa usług,  nasza placówka wdrożyła i stosuje System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001-2009 w zakresie usług medycznych.

 

 

Data dodania: 05.08.2013r.   / Autor: BH

DERMATOLOG i INTERNISTA

Informujemy, że rozszerzyliśmy zakres usług medycznych o KONSULTACJE W PORADNI DERMATOLOGICZNEJ i INTERNISTYCZNEJ. LEKARZ DERMATOLOG i INTERNISTA przyjmuje w każdy poniedziałek od godziny 18:30. Zapisy do poradni  w rejestracji Centrum Zdrowia PROMEDICA lub pod nr tel.: 41 368 15 60.

 

Data dodania: 16.05.2013r.   / Autor: BH

KRIOKOMORA ( krioterapia ogólnoustrojowa )

Rewolucja na zabiegowej mapie Kielc ! Już od przyszłego tygodnia wszystkich chętnych zapraszamy do skorzystania z zabiegów krioterapii ogólnoustrojowej. To pierwsza ogólnodostępna KRIOKOMORA w Kielcach ! Krioterapia ogónoustrojowa to jeden z najlepszych zabiegów dostępnych na rynku aby dowiedzieć się więcej kliknij. 
Copyright ©