Witamy na naszej stronie internetowej. Centrum Zdrowia PROMEDICA oferujemy szeroki zakres usług medycznych. W poradniach lekarskich przyjmują specjaliści z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz rehabilitacji. PROMEDICA oferuje również pełen zakres zabiegów rehabilitacyjnych: kinezyterapię, fizykoterapię, hydroterapię, termoterapię, haloterapię kinezyterapię oraz masaże. Dysponujemy także pracownią rentgenowską, która wyposażona jest w aparat o supernowoczesnym generatorze wysokiej częstotliwości, dzięki czemu promieniowanie jest najbezpieczniejsze dla pacjenta, jednocześnie dając obraz najwyżej jakości.

Data dodania 17.07.2014 r.

Badanie DENSYTOMETRYCZNE!


Badanie umożliwiające zobrazowanie stanu zdrowia naszych kości.


Pozwoli wykryć wszelkie nieprawidłowości i wdrożyć leczenie, którego celem będzie zapobieganie występującemu w przyszłości złamaniu. Badanie pozwoli określić stopień ubytku masy kostnej i ocenić czy znajdujemy się w grupie ryzyka zachorowania na osteoporozę lub osteopenię.

 

 

 


 

Data dodania: 10.07.2014 r.

Metoda leczenia przez HALOTERAPIĘ!

Nazwa tej terapii pochodzi od greckiego słowa 'halos', co oznacza 'aureola', 'obłok'.


W grotach solnych panuje sztuczny mikroklimat, który jest bardzo podobny do tego w jaskiniach solnych. Haloterapia leczy choroby dróg oddechowych, używając sztucznie stworzonego mikroklimatu na bazie naturalnych środków.


 

Zapraszamy na leczniczy seans do GROTY SOLNEJ!


 

Data dodania: 18.08.2014 r.

Nasza Kadra bliżej Was...

 

 

Aneta doradzi, dobierze odpowiedni zestaw ćwiczeń oraz pomoże w kompleksowej rehabilitacji. Jesteśmy Tu dla Ciebie!Data dodania: 02.09.2013 r.   / Autor: BH

 

CERTYFIKAT ISO PN-EN 9001-2009

Miło nam poinformować, że w trosce o jakość świadczonych dla Państwa usług,  nasza placówka wdrożyła i stosuje System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001-2009 w zakresie usług medycznych.

 

 

Data dodania: 09.07.2014 r.   / Autor: Administrator

CERTYFIKAT (ANETA SYSKA - FIZJOTERAPEUTKA)

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że Nasz koleżanka Fizjoterapeutka Aneta Syska uzyskała Certyfikat uczestnictwa w programie "DOBRA PRAKTYKA FIZJOTERAPEUTYCZNA", przygotowanym przez Stowarzyszenie Fizjoterapia Polska.


Gratulujemy Anetko i życzymy dalszych sukcesów zawodowych! 
Copyright ©