ul. Pakosz 68 | 25-040 Kielce 729-886-364 Wt: 12-20 | Czw: 12-20 | Pt: 10-17 | Sob: 10-16

… lub zimą

WELLNESS GARDEN

Sauna fińska, jacuzzi z hydromasażami, beczka wypełniona zimną wodą i… zabawa na śniegu! 

Na czym to dokładnie polega?

Najpierw wchodzimy do sauny fińskiej. Prawidłowo przeprowadzona sesja powinna trwać około godziny. W pierwszej fazie nagrzewamy ciało przez 12 – 15 minut, powoli wspinając się na coraz wyżej umiejscowioną ławkę w saunie. Po tym czasie musimy ochłodzić ciało.

Sauna fińska stoi na zewnątrz, dzięki czemu po fazie nagrzewania ciała, możemy – zamiast zimnego prysznicu – ochłodzić ciało zażywając kąpieli w śniegu lub w bali z zimną wodą! Schładzanie ciała rozpoczynamy od stóp i dłoni, kierując się w stronę serca. Następnie wracamy do ponownego nagrzewania ciała. Czynności te ponawiamy 2-3 razy.

Sauna odtruwa ze szkodliwych toksyn, czyli oczyszcza organizm, poprawia krążenie krwi i wyszczupla. Podczas jednego pobytu w saunie możemy stracić nawet ok. 300-400 kcal – tyle, ile po przebiegnięciu 4 km. Intensywne pocenie jest pomocne dla pracy nerek, ponieważ 3/4 wszystkich toksyn z organizmu wydzielane jest w saunie poprzez pory skóry. Przy okazji skóra się oczyszcza z tłuszczu, łojotoku, martwego naskórka. Skóra dzięki saunie staje się gładka, jędrna i aksamitna.

W naszym Wellness Garden znajduje się również zewnętrzne jacuzzi. Seans w saunie w połączeniu z kąpielą w jacuzzi pod gołym niebem, to idealny pomysł na spędzenie wyjątkowych chwil w zimowym otoczeniu lub niezapomnianą imprezę w większym gronie!

Jacuzzi skutecznie zrelaksuje, poprawi krążenie i zneutralizuje bóle reumatyczne. Kąpiel w jacuzzi obniża poziom cukru we krwi, co korzystnie wpływa na samopoczucie chorych na cukrzycę typu drugiego.

Nasze jacuzzi wyposażone jest w pięć stanowisk o zróżnicowanym układzie dysz, co daje efekt doskonałego masażu całego ciała. A masaż w gorącej wodzie, gdy w około leży śnieg, to najlepszy sposób na chandrę.

Brzmi interesująco? Sprawdź to na sobie!

Skontaktuj się z nami i ustal termin wizyty: tel. 41 368 15 60.


Centrum Zdrowia Promedica
Kielce, ul. Pakosz 88 -> sprawdź, jak do nas dojechać: kliknij TUTAJ.


Zobacz, jak w Wellness Garden bawią się nasi goście


KONTAKT Z NAMI

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji Więcej

Strona wykorzystuje pliki cookies aby zapewnić użytkownikom jak najwyższy poziom świadczonych usług. Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij