ul. Pakosz 68 | 25-040 Kielce 729-886-364 Wt: 12-20 | Czw: 12-20 | Pt: 10-17 | Sob: 10-16

Skorzystaj latem…

Sauna fińska, jacuzzi z hydromasażami, beczka wypełniona zimną wodą i… zabawa na śniegu! 

Pamiętajcie również, że w naszym Wellness Garden przede wszystkim zadbacie o swoje zdrowie.

Seans w jacuzzi zrelaksuje, poprawi Wasze krążenie i zneutralizuje bóle reumatyczne. Ponadto, taka forma relaksu obniża poziom cukru we krwi, co korzystnie wpływa na samopoczucie chorych na cukrzycę typu drugiego. Po 30 minutach korzystania codziennie z hydromasażu poprawia się również jakość snu.

Jacuzzi w Promedice wyposażone jest w pięć stanowisk o zróżnicowanym układzie dysz, co daje efekt doskonałego masażu całego ciała. A masaż w gorącej wodzie, gdy wokół leży śnieg, to najlepszy sposób na… ożywienie!

Sauna natomiast odtruwa nas ze szkodliwych toksyn, czyli oczyszcza organizm; również poprawia krążenie krwi i wyszczupla! Podczas jednego pobytu w saunie możemy stracić nawet ok. 300-400 kcal – tyle, ile po przebiegnięciu 4 km.

Intensywne pocenie jest pomocne dla pracy nerek, ponieważ 3/4 wszystkich toksyn z organizmu wydzielane jest w saunie poprzez pory skóry. Przy okazji skóra się oczyszcza z tłuszczu, łojotoku, martwego naskórka. Staje się gładka, jędrna i aksamitna.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji Więcej

Strona wykorzystuje pliki cookies aby zapewnić użytkownikom jak najwyższy poziom świadczonych usług. Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij